شرایط و ضوابط

قبل از استفاده از خدمات ما، لطفا شرایط زیر را با دقت مطالعه کنید. درنظر داشته باشید که دریافت خدمات کلوزت صرفا با تایید و پذیرش اسناد زیر است.

کلوزت چیست؟

کلوزت یک بستر خدمت رسانی خلاقانه است که امکان ذخیره سازی نامحدود برای اقلام شما را فراهم می کند. اموال شما به صورت امن نگهداری خواهد شد و ۲۴ ساعته از آنها نگهبانی می شود.

فرایند خدمت رسانی کلوزت بسیار ساده است. جعبه های پلاستیکی با استقامت و کیفیت بالا در ابعاد و تعداد مورد نظر شما به آدرس شما بصورت رایگان ارسال می شود تا وسایل موردنظر خود را در آن قرار دهید و در هر زمان دلخواه برخی و یا همه جعبه های مورد نظرتان را در محل خود تحویل بگیرید. این فرایند ساده از طریق وبسایت و یا اپ کلوزت امکان پذیر است.

اگر آیتم های شما در ابعاد جعبه های پیشنهادی ما نباشد، نگران نباشید. کلوزت مواردی مانند اسکی، دوچرخه، اجاق های الکتریکی، سیستم های تهویه مطبوع کوچک، چمدان ها و غیره را برای شما نگهداری می کند.

کلوزت خدمات خود را با قیمت پایه ۲۵ هزارتومان در ماه برای هرجعبه کوچک به شما ارائه می دهد.

کلوزت کمد بی انتهای شماست.

کلوزت چگونه کار می کند؟

فرایند دریافت خدمات از کلوزت در سه مرحله انجام میشود:

  • ثبت درخواست دریافت جعبه های خالی در وبسایت یا اپ کلوزت.
  • آماده سازی و بسته بندی دقیق وسایل و آیتم های موردنظرتان در جعبه های ارسالی. کلوزت جعبه ها را پس ازآماده سازی از شما دریافت کرده و در محل انبارهای ایمن خود نگهداری می کند.
  • ثبت درخواست تحویل مجدد وسایل درب منزل در وبسایت یا اپ کلوزت.

کلوزت به آدرس منزل شما جعبه های پلاستیکی با کیفت و مقاوم خود را به همراه یک بسته ویژه شامل تجهزرات لازم جهت بسته بندی و پلمپ درب جعبه، بصورت رایگان ارسال می نماید.

اما اگر وسایل شما در ابعاد جعبه های کلوزت نباشد نگران نباشد. ما می توانیم وسایل شما را که قابل حمل توسط یک نفر باشد را نیز نگهداری نمایم. مواردی مانند اسکی، دوچرخه، اجاق های الکتریکی، سیستم های تهویه مطبوع کوچک، چمدان ها و غیره.

کلوزت به شما یک کاتالوک دیجیتال از محتویات جعبه های شما ارائه میدهد. اگر مایل باشید همکاران ما می توانند از محتویات داخل جعبه های شما عکس گرفته و شما می توانید یک کاتالوک دیجیتال از محتویات جعبه خود در پروفایل خود داشته باشید.

شما برای دریافت خدمات کلوزت می توانید از هر نوع تلفن هوشمند و کامپیوتر استفاده نماید. وارد وب سایت و یا اپ کلوزت شوید و درخواست دریافت جعبه های خالی را ثبت کنید. ما جعبه ها را برای شما به آدرس شما ارسال می کنیم و منتظر می مانیم تا شما جعبه هارا از وسایل پر کرده و با حضور همکاران ما آنها را پلمپ نمایید. پس از آن جعبه ها بصورت رایگان به محل انبارهای کلوزت حمل خواهند شد و در زمان مورد نیازتان به آدرس شما باز گردانده می شود.

مناطق تحت پوشش کلوزت

درحال حاظر کلوزت خدمات خود را در مناطق  ۲۲ گانه شهر تهران به مشتریان ارائه می دهد.

در وبسایت کلوزت ثبت نام کنید تا آخرین خبرهای بروز رسانی مناطق تحت پوشش و سایر اتفاقات جدید در خدمات کلوزت برای شما ارسال شود.

بسته بندی وسایل شما

وسایل و آیتم ها ی خود را به دقت بسته بندی کنید و در جعبه ها قرار دهید. توجه داشته باشید مسئولیت بسته بندی صحیح وسایل با شما است.

وسایلی که طبق قوانین کلوزت می توانید برای نگهداری به ما بدهید را درصورت لوزوم با استفاده از کاغذ و یا فوم های پلاستیکی به دقت بسته بندی کنید . دقت داشته باشید ممکن است جعبه های شما چندین بار توسط همکاران ما جابجاشود بنابراین بسته بندی صحیح وسایل آنها را در برابر آسیب دیدگی حفظ خواهد کرد.

پس از بسته بندی وسایل و آماده سازی جعبه ها درب جعبه های شما در حضور خود شما توسط هماکاران ما به دقت پلمپ خواهد شد و کسی اجازه باز گشایی این پلمپ را تا زمان تحویل جعبه ها به خود شما نخواهد داشت.

لطفا برای بسته بندی و آماده سازی وسایل از همکاران ما کمک درخواست نکنید. دقت داشته باشید کلوزت یک شرکت حمل و نقل بار نیست و ممکن است زمان زیادی که از همکار ما برای کمک به شما در بسته بندی وسایل شما گرقته شود هم برای شما هزینه بر یاشد و هم باعث تاخیر در ارائه سرویس ما به سایر مشتریان گردد.

حد اثر وزن مجاز هر جعبه ۲۵ کیلو گرم تعیین شده است. این محدودیت وزن برای جعبه ها علاوه بر آنکه جابه جایی آنها را برای همکاران ما آسان می نماید بلکه ایمنی جعبه ها را در زمان حمل و نقل افزایش می دهد. توجه داشته باشید درثوت آنکه وزن جعبه های شما بیش از میزان تعیین شده باشد شما موظف به پرداخت جریمه خواهید شد.